تمیز نگه داشتن سرویس بهداشتی

راه های تمیز نگه داشتن سرویس بهداشتی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

سرویس بهداشتی یکی از فضاهایی در منزل می باشد که خیلی زود کثیف می شود و باید یک سری ترفند و تکنیک هم بلد باشیم تا این فضا را در بهترین حالت خود حفظ کنیم. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی راه هایی برای جلوگیری از کثیفی سرویس بهداشتی بپردازیم و امیدواریم بتواند شما را در این زمینه یاری کند.

مقالات مرتبط

توالت فرنگی و روش های شست وشوی آن

راه های تمیز نگه داشتن سرویس بهداشتی

نظافت منزل یکی از کارهایی است که هیچ وقت تمام نمی شود و اگر شما به طور منظم این کار را انجام ندهید ، انگاری که باید تمام روز را به نظافت منزل بپردازید .

سرویس بهداشتی یکی از فضاهایی در منزل می باشد که خیلی زود کثیف می شود و باید یک سری ترفند و تکنیک هم بلد باشیم تا این فضا را در بهترین حالت خود حفظ کنیم. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی راه هایی برای تمیز نگه داشتن سرویس بهداشتی بپردازیم و امیدواریم بتواند شما را در این زمینه یاری کند.

تمیز کردن وان حمام

یکی از جاهایی که نیازمند تمیز کردن همیشگی است حمام و وان حمام می باشد. این فضا همیشه یکی از سخت ترین فضاهای تمیز کردن است ، زیرا نیازمند دقت و حوصله زیادی می باشد. اگر این فضا را به طور مرتب تمیز کنیم نیاز به تمیز کردن طولانی زمانی که این فضا خیلی کثیف می شود ندارد.

تمیز کردن وان حمام

تمیز کردن وان حمام

تمیز نگه داشتن حمام به شما کمک می کند تا از رُشد باکتری و قارچ و باقی ماندن چیزهایی مانند مو در داخل حمام جلوگیری کند. این بدین معنی است که در روزهای تمیز کاری کار کمتری را پیش رو خواهید داشت.

اگر مُدل حمام شما به صورت ایستاده و دوش دار می باشد روش تمیزی آن نیز کاملا شبیه مواردی است که در قسمت بالا به شما توضیح دادیم.

نظارت بر کارهای کودکان زمانی که در سرویس بهداشتی هستند

یک کودک را در اتاقی قرار دهید که در آن تعداد زیادی شیر آب قرار دارد و این یکی از ویران کننده ترین ترکیب هایی است که در جهان وجود دارد! حواستان به فرزندان خود باشد تا اول از خطر به دور باشند و اینکه به خودشان نیز صدمه ای وارد نکنند. کودکان عادت دارند تا از وسایل بالا بروند و این موضوع کاملا خطرناک می باشد.

زمانی که کودک شما در سرویس بهداشتی است به او آموزش دهید که سرویس بهداشتی را بعد از کار خود تمیز کند. کارهایی مانند کشیدن سیفون سرویس بهداشتی یا انداختن دستمال کاغذی در سطل زباله. این کارها باعث می شود تا سرویس بهداشتی شما در بهترین حالت خود قرار داشته باشد.

کشیدن سیفون سرویس بهداشتی

یکی از مهم ترین کارها بعد از استفاده از توالت کشیدن سیفون می باشد و این کار فقط مختص شما نیست و شما می توانید این کار درست را به دیگر اعضای خانواده چه کوچک و چه بزرگ آموزش دهید. انجام ندادن این کار باعث می شود تا توالت لکه دار شود و بوی نامطبوعی در سرویس بهداشتی منتشر شود.

تمیز کردن توالت بعد از هر بار استفاده می تواند یکی از بهترین راه ها برای تمیز نگه داشتن سرویس بهداشتی باشد. این کار سرویس بهداشتی شما را همیشه تمیز و عالی نگه می دارد.

تهویه مناسب

یکی دیگر از بخش های مهم در تمیز نگه داشتن سرویس بهداشتی تهویه مناسب می باشد. استفاده از فَن می تواند راه حلی مناسب برای از بین بُردن بوی نامطبوع در سرویس بهداشتی و جلوگیری از رشد قارچ و باکتری در آنجا باشد.

البته در خیلی از سرویس های بهداشتی فَن وجود ندارد و راه های جایگزینی در این زمینه وجود دارد. برای مثال باز گذاشتن پنجره می تواند باعث حذف بوی نامطبوع از آن فضا شود.

برای جلوگیری از رُشد باکتری و قارچ می تواند هرگونه آب اضافی باقیمانده بر روی سطح را با حوله ای تمیز کنید. استفاده از سفید کننده باعث می شود تا هرگونه میکروب و باکتری و کثیفی به راحتی از بین برود.

منظم بودن

شما می توانید حوله های کثیف را در یک سبد قرار دهید و در زمان مناسب آنها را بشورید. اضافه کردن یک کابینت برای داروها می تواند یکی دیگر از ایده های مناسب در این زمینه باشد. همچنین شما می توانید کابینتی را هم برای قرار دادن وسایل اضافی مانند لوازم آرایش ، دستمال کاغذی و حوله های تمیز داشته باشید.

منظم بودن

منظم بودن

سعی کنید که تمام اعضای خانواده منظم بودن را یاد بگیرند تا شما همیشه سرویس بهداشتی و حمام تمیزی داشته باشید.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.