کاغذدیواری

۵ نکته قبل از خرید کاغذ دیواری

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

کاغذ دیواری پوشش تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوار های داخلی در ادارات ، خانه‌ ها و دیگر ساختمان‌ ها استفاده می‌شود. کاغذ دیواری یکی از جنبه‌ های طراحی داخلی به شمار می‌آید.

 مقالات مرتبط

۱۸ دیوار پوش خلاقانه که جلوه زیبایی به دیوار می بخشد

قبل از بررسی صد ها نوع کاغذ دیواری و هم چنین قبل از علاقه شدید به یک طرح باید مطمئن شوید که این کاغذ دیواری درست ترین و بهترین انتخابی است که تا به حال داشته ام یا خیر. باید از طرح و اندازه کاغذ دیواری خود مطمئن شوید. نکته اصلی این است که شما باید فرق علاقه و دوست داشتن را در انتخاب خود به خوبی تشخیص دهید اما نکات دیگری مانند اندازه و شرایط محیط مورد نظر وجود دارد که باید به آن ها نیز دقت کرد. حالا ما در دکوراتور پنج نکته ای که باید قبل از خرید کاغذ دیواری به آن توجه کنید را به شما معرفی می کنیم.

طرح اتاق

اگر اتاق و فضای مورد نظر شما از داخل به صورت مخروطی باشد ، کاغذ دیواری کردن آن سخت می باشد. نکته اساسی قبل از این که این موضوع را بررسی کنیم این است که شرایط آن فضا به چه صورت است. اگر در و پنجره در این اتاق زیاد باشد یا تابلو های زیادی بر روی دیوار نصب شده باشد ، دیگر فضایی برای خود نمایی کاغذ دیواری باقی نمی ماند. به بیان دیگر آیا پوشاندن دو تکه یا سه تکه از فضا با کاغذ دیواری کاری معقولانه است ؟ ( شاید جواب شما مثبت باشد. )

کاغذدیواری یک یا چندطرف

کاغذدیواری یک یا چندطرف

اندازه دیواری که باید با کاغذ دیواری پوشانده شود

به بیان ساده هر مقدار دیوار و فضای شما بیشتر باشد ، هزینه شما نیز برای کاغذ دیواری بیشتر خواهد شد. حالا شما تصمیم دارید که اتاق پذیرایی را با کاغذ دیواری بپوشانید یا همان هزینه را برای راه روی ورودی منزل خود انجام دهید ؟ ( پیشنهاد ما این است که هر دو ارزش این هزینه را دارند )

پوشاندن دیوارباکاغذدیواری

پوشاندن دیوارباکاغذدیواری

اندازه ی طرح درخواستی شما

بعد از اینکه تصمیم گرفتید فضای موردنظر خود را با کاغذ دیواری بپوشانید ، باید در مورد طرح نیز تصمیم گیری کنید. اگر فضای مورد نظر شما با طرح های بزرگ زیبا می شود حتما از آن طرح ها انتخاب و استفاده کنید اما اگر فضای شما با طرح های ریز و کوچک هم خوانی دارد بهتر است از این طرح ها استفاده کنید.

کاغذدیواری طرح دار

کاغذدیواری طرح دار

بودن کودک در آن فضا و اتاق

بعضی از کاغذ دیواری ها مشکلی با خراب کاری های کودکان ندارند ( کاغذ دیواری های تیره ، کاغذ دیواری های وینیل ) ، بقیه کاغذ دیواری ها نیز تلاش می کنند چنین قابلیتی داشته باشند ( طرح های زیادی در دنیای کاغذ دیواری وجود دارد که می تواند گره گشای خانواده ها باشد ). بعضی کاغذ دیواری ها از جنس فیبر و طبیعی هستند و اگر کودکی کار اشتباهی روی آن ها انجام دهد ، پاک کردن آن امکان پذیر نخواهد بود. دیوار هایی که رنگ باشند را می توان با رنگ دوباره بازسازی کرد اما باز سازی کاغذ دیواری هزینه های سنگینی را به دنبال دارد.

کاغذدیواری تیره

کاغذدیواری تیره

برای خرید مدل های متوع کاغذ دیواری میتوانید به این لینک بروید.

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.