تابلونقاشی

تابلو های جالب برای طراحی دکوراسیون آپارتمان شما

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
تابلو نقاشی مانند سایر وسایل خانه با رنگی متفاوت بر روی دیوار میتواند تمام نگاه ها را به خود معطوف کند. تابلو های نقاشی و وسایل هنری دیگر بخش مهمی برای دکوراسیون  منازل میباشند.

 مقالات مرتبط

زمان نصب تابلو ها چه نکاتی را باید رعایت کنید

تابلو های جالب برای آپارتمان شما

تابلو های جالب بخش مهمی از دکوراسیون خانه هر فردی است. با استفاده از آن ها ما قادر خواهیم بود حالت و اتمسفر فضا را تغییر یا نگاه ها را به سمت خاصی سوق بدهیم. تا به امروز خیلی از افراد با سفارش تابلوی یکی از اجداد خود در منزلشان این سنت را حفظ کرده اند و این کار برای آن ها حرکتی با ارزش و معنوی محسوب می شود. آنها با این کار به اصل و نسب خود افتخار می کنند و از دیدن آن تابلو انرژی می گیرند.

البته امروزه این موضوع خیلی کمتر از قبل شده است اما نصب تابلوی نقاشی پرتره هنوز جذابیت های مخصوص به خود را دارا می باشد ، زیرا این تابلو ها جذابیت و گیرایی مخصوص به خود را دارند و نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. خبر خوب این است که اگر شما توانایی پرداخت هزینه ی نقاشی از یکی از اجداد خود را ندارید می توانید از تابلوی پرتره با تصویری از فردی غریبه را در منزل خود استفاده کنید و از دیدن هر روزه آن لذت ببرید. شما می توانید این تابلو ها را در حراجی ها ، مزایده ها و سمساری ها پیدا کنید و آن را  به مبلغی مناسب خریداری کنید و شک نکنید این تابلو ها نظر هر فردی را به خود جلب می کنند.

کمی عجیب هستند ؟ یک ذره.

اما ترکیبی فوق العاده را کنار یکدیگر می سازند. امروز ما در دکوراتور نمونه هایی را برای شما مثال خواهیم زد که اکثرا آثار هنرمندان مشهور یا ناشناس هستند و هر کدام به اندازه خود منحصر به فرد می باشد. این مثال ها صرفا برای این هستند که شما با الهام از آنها تصویر شخص مورد علاقه خود را پیدا کنید و بعد از پیدا کردن تابلو مورد نظر ، آن را در جای زیبا نصب کنید. اگر هم به مهمان خود بگویید این عکس جد من بوده ، شک نکنید باور می کند و حسابی از آن تعریف و تمجید خواهد کرد.

تابلوسلطنتی

تابلو سلطنتی

تابلواتاق کار

تابلو اتاق کار

تابلوپذیرایی

تابلو پذیرایی

تابلوکلاسیک

تابلو کلاسیک

تابلوپرتره

تابلو پرتره

تابلوسالن ورودی

تابلو سالن ورودی

تابلوسنتی اتاق نشیمن

تابلو سنتی اتاق نشیمن

تابلوسنتی اتاق خواب

تابلو سنتی اتاق خواب

تابلومدرن اتاق خواب

تابلو مدرن اتاق خواب

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.