جاچاقویی

معرفی ۳ جای مناسب برای نگهداری چاقو های آشپزی خود

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
اگر شما مجموعه کاملی از چاقوهای آشپزخانه داشته باشید یکی از راه های نگهداری آن ها قرار دادنشان در جا چاقویی داخل کشو می باشد.

مقالات مرتبط

اکسسوری آشپز خانه ، قلب خانه را اینطوری نظم بده!

اگر به موضوع نگهداری چاقوهای آشپزخانه در یک کِشو به روی هم فکر کنید ، متوجه خواهید شد این کاری اشتباه و کاملا غیر بهداشتی است زیرا به راحتی با این کار چاقو ها کثیف می شوند و می توانند ناقل بیماری شوند. اگر شما همه ی چاقو های خود را در کِشو به روی هم قرار دهید ، زمانی که مثلا به دنبال چاقوی نان بُری باشید نمی توانید آن را به راحتی پیدا کنید. البته این موضوع را هم اضافه کنیم که اگر شما مجموعه کاملی از چاقوهای آشپزخانه داشته باشید قطعا راه دیگری برای نگهداری آنها نبوده است که آنها را در کِشویی قرار داده اید. حالا تیم ما در دکوراتور می خواهد جا های متفاوتی برای نگهداری چاقو را به شما معرفی کند و شما می توانید از بین آن ها محل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اگر شما بر روی اوپن فضای کمی دارید

جا چا قویی هایی که در بازار وجود دارد و در کِشو به راحتی جا می شوند ، می تواند کمک بسیاری به شما کند. طراحی این جا چا قویی ها به این صورت است که چاقو ها از تیغه ی خود در این فضا ها قرار می گیرند و خطر کثیفی و نا مرتبی آنها نیز به طور کامل بر طرف می گردد.

جاچاقویی

جاچاقویی

اگر تمیزی خیلی برای شما اهمیت دارد

نگهداری چاقو های آشپزخانه : گیره های چاقو

این گیره ها در انواع و اقسام مختلف در بازار وجود دارد. جنس این گیره ها از فولاد ضد زنگ گرفته تا چرم در بازار پیدا می شود. روش کار این گیره ها بدین صورت است که چاقو ها به وسیله آهنربا به صورت ایستاده قرار می گیرند. با این کار شما فضای خوبی در قسمت اوپن خود آزاد می کنید و همچنین از تمیزی چاقو ها اطمینان خاطر دارید.یک نکته هم در مورد آهنرباها به شما بگوییم و آن اینکه این آهنرباها قطعا از بهترین نوع آن خواهد بود زیرا یکی اساسی ترین بخش های این نوع نگهداری چاقو های آشپز خانه است.

چاقو های آشپز خانه

چاقو های آشپز خانه

اگر شما علاقه زیادی به آشپزی در سفر دارید

چاقوهای آشپزخانه کیفی

اگر شما عاشق آشپزی هستید ، خوب از این موضوع مطلع هستید که می توانید از کیفی برای نگهداری وسایل آشپزی خود استفاده کنید. این جا چاقو های کیفی یکی از بهترین جا های نگهداری چاقو های آشپزخانه می باشد که انتخاب خیلی از سر آشپز ها است.

چاقوهای آشپزخانه کیفی

چاقوهای آشپزخانه کیفی

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.