مبلمان رنگ تیره

دکوراسیون خانه با استفاده از مبلمان به رنگ تیره

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

زمانی که می خواهید فضایی را با مبلمان تیره تزئین کنید ، باید از نورپردازی روشن برای این ترکیب استفاده کنید. با این روش تناقض بی نظیری در تزئینات شما بوجود خواهد آمد.

مقالات مرتبط

رنگ مبلمان منزل ، انتخاب به سادگی آب خوردن!

دکوراسیون خانه با استفاده از مبلمان رنگ تیره

مبلمان رنگ تیره همیشه می تواند ظاهری زیبا و با وقار را به خانه ی شما ببخشد ، اما همیشه ضروری است تا دکوری را انتخاب کنیم که مناسب فضا باشد و ترکیب رنگی انتخاب شود که بتواند ظاهری خاص و شیک برای فضای مورد نظر شما شکل دهد.

زمانی که فضایی با این سبک از مبلمان تزئین می کنید ، شما باید به تمام اجزای وسایل تزئینی دقت کنید و باید همه اجزا به بهترین شکل در فضا قرار بگیرد. انتخاب مبلمان تیره برای خانه ، خود خیلی جسورانه است ، اما اگر این ترکیب خوب انتخاب شود ، مبلمان تیره می تواند ظاهری با کلاس را برای منزل شما خلق کند.

امروز در دکوراتور نیز می خواهیم به این موضوع بپردازیم و ایده هایی در این زمینه را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

مراحل انجام

 • اول این نکته را در نظر بگیرید که مبلمان تیره می تواند در طرح های مختلف اجرایی شود و صرفا فقط طرح مینیمال وجود ندارد و طرح های سنتی نیز وجود دارد. زمانی که اتاق های دلباز و روشن را با مبلمان تیره تزئین می کنید ، می تواند بی نظیر و ایده آل باشد.
 • اما اگر این ایده را در فضاهای کوچک اجرا کنید حس خفگی را به مخاطب منتقل می کند. به همین علت استفاده از این طرح را فقط برای فضاهای بزرگ پیشنهاد می کنیم.
 • نکته کلیدی زمانی که می خواهید فضایی را با مبلمان تیره تزئین کنید این است که باید از نورپردازی روشن برای این ترکیب استفاده کنید. با این روش تناقض بی نظیری در تزئینات شما بوجود خواهد آمد.

  نورپردازی روشن

  نورپردازی روشن

استفاده از رنگ های روشن

 • بهتر است رنگ دیوارها از رنگ های خٌنثی مانند بژ ، سفید ، کِرِم و … استفاده شود. اگر ترکیب رنگ دیگری استفاده شود امکان دارد فضای شما تاریک به نظر برسد.
 • نور طبیعی یکی از مهم ترین ارکان طراحی می باشد که می تواند فضای شما را بزرگتر و نورانی تر جلوه دهد. همچنین بهتر است از نورهای مصنوعی نیز به اندازه کافی استفاده شود تا فضای شما نورپردازی مناسبی داشته باشد.
 • از مبلمان و قفسه های باز برای دکور استفاده کنید زیرا فضای شما را دلباز تر جلوه می دهند. اگر از مبلمانی که بسته هستند استفاده کنید فضای شما را تاریک تر و غم انگیز تر نشان می دهند.

  استفاده از قفسه های باز

  استفاده از قفسه های باز

 • آیینه ها انتخاب بی نظیری برای فضاهایی هستند که از مبلمان تیره برای آنها استفاده شده است ، زیرا می توانند فضای شما را بزرگتر و زیباتر نشان دهند. همانطور که قبلا هم گفته شد بهتر است از مبلمان تیره برای فضاهای بزرگ استفاده شود زیرا رنگ های تیره بعضی اوقات فضاها را کوچکتر نشان می دهند.

  استفاده از آینه

  استفاده از آینه

نکته

مهم ترین موضوع زمانی که می خواهید فضایی را با مبلمان رنگ تیره تزئین کنید این است که دیوارها را باید با رنگ های روشن رنگ آمیزی کنید. این کار باعث می شود تا این رنگ ترکیب بی نظیری را با وسایل شما شکل دهد.

آیینه ها می توانند تاثیری متضاد روی فضای شما داشته باشند و اتاق را بزرگتر از آن چیزی که هست نشان دهند. این وسیله همچنین می تواند دکوری زیبا و خلاقانه و بی نظیر برای فضای شما باشد.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.onehowto.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.