دستگیره کابینت

۳ دستگیره نامرئی در کابینت آشپز خانه به سبک مینیمالیسم

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

تمیز نگه داشتن منزل تماما وظیفه شما نیست و استفاده از سبک مینیمالیسم ( ساده گرایی ) می تواند از شلوغی آشپز خانه شما جلوگیری کند و ظاهر خوبی نیز برای این فضا شکل بگیرد.

 مقالات مرتبط

ایده هایی برای دستگیره کِشو های کابینت

یکی از کار بردی ترین انواع قفل‌ های محافظت کابینت ، مدل دستگیره نامرئی است. این قفل که به صورت مخفی از داخل ، به کابینت نصب می شود ، فقط با فشار انگشت از بالای در باز می شود و به همین دلیل مناسب انواع کمد ها و کابینت‌ ها با ارتفاع کم است.

تمیز نگه داشتن منزل تماما وظیفه شما نیست و استفاده از سبک مینیمالیسم ( ساده گرایی ) می تواند از شلوغی آشپز خانه شما جلوگیری کند و ظاهر خوبی نیز برای این فضا شکل بگیرد. زمانی که به قسمت انتخاب دستگیره یا گیره های کابینت های آشپز خانه می رسید ، می توانید مدل های تمیز تری را انتخاب کنید. دستگیره های دایره ای و بلند خوب هستند ولی واجب نیستند ، حتی یک آشپز خانه سنتی هم می تواند از این دستگیره ها داشته باشد. دستگیره های نامرئی وجود دارند و ما امروز در دکوراتور ۳ نوع متفاوت از آنها را به شما معرفی می کنیم که امیدوارم مورد پسند شما واقع گردد.

کاملا نامرئی

قفل های فشاری

این قفل ها در داخل کابینت نصب می شود و ساختاری مکانیکی دارد ( به دلیل آهنربای آن ). کافیست تا شما محل مورد نظر را به داخل فشار دهید تا کابینت به صورت خیلی شیک به بیرون باز شود. هیچ قسمتی از این قفل و گیره مشخص نیست و این قفل ها برای اکثر کابینت ها کاربرد دارد.

دستگیره نامرئی

دستگیره نامرئی

قفل فشاری

قفل فشاری

تا حدود زیادی نامرئی

دستگیره های یکپارچه

کابینت هایی که از دستگیره های یکپارچه استفاده می کنند لبه ای برای قرار گرفتن انگشتان بر روی آن تعبیه شده است و شما می توانید به راحتی در کابینت را به سمت خود بکشید و آن را باز کنید. این فضایی که برای انگشتان تعبیه شده است یکی از شاهکارهای طراحی است که شما می توانید در خیلی بخش های دیگر از کابینت های خود از این طراحی استفاده کنید.

تاحدودزیادی نامرئی

تاحدودزیادی نامرئی

دستگیره نامرئی یکپارچه

دستگیره نامرئی یکپارچه

تا حدودی قابل رویت می باشد

دستگیره های پنهان

این دستگیره ها برای کابینت ها و کِشو ها مناسب می باشد. این دستگیره ها در لبه های هر کابینت نصب می شود و فقط یک لبه فلزی آن بیرون قرار دارد. این دستگیره ها از سبک ساده گرایی پیروی می کنند و اندازه مناسبی نیز دارند.

تاحدودی قابل رویت

تاحدودی قابل رویت

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.