پارتیشن شیشه ای

۵ ایده برای خانه بدون اتاق خواب برای دکوراسیون خانه های کوچک

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

 آشپزی ، زندگی ، غذا خوردن و خوابیدن در خانه بدون اتاق خواب کمی ترسناک به نظر می رسد اما قطعا تغییراتی هوشمندانه می تواند این مشکل را حل کند. هدف این است که : شما می خواهید فضای استراحت و خواب شما از آشپزخانه مشخص و جدا باشد ( قطعا هیچ کسی از بیدار شدن در کنار گاز لذت نمی برد).

 مقالات مرتبط

تخت خواب های تاشو دیواری ، از کمبود جا خلاص شوید !

این تغییرات باید به گونه ای باشد که نور فضا از بین نرود و حداقل فضا را نیز به خود اختصاص دهد. انداختن یک تُشک به زیر خود و هر جایی خوابیدن به نظر وسوسه کننده می آید ولی شما لیاقت بهتر از این ها را دارید. ما امروز در دکوراتور پنج ایده برای استفاده حداقلی از فضا و مشخص کردن فضا ها به شما معرفی می کنیم و امیدواریم که این مطلب بتواند به شما کمک کند.

جایگذاری تخت در یک فضای مرتفع

این کار بدون شک نیازمند یک سری کارهای پیمانکاری است و به نظر ما افرادی این کار را می توانند انجام دهند که مالک ساختمان باشند. این تغییرات یک نمای فوق العاده برای فضای شما ایجاد می کند. شما می توانید با ترکیب رنگی که برای اتاق تعیین می کنید به زیبایی دو چندان آن کمک کنید. فقط در نظر داشته باشید که حتما فضایی برای زیر تخت خواب در نظر بگیرید که بتوانید در آینده در آن فضا یک میز تحریر قرار دهید.

جایگذاری تخت در فضای مرتفع

جایگذاری تخت در فضای مرتفع

سکو ، برای ایجاد یک فضای ذخیره در خانه بدون اتاق خواب

برای افرادی که ترس از ارتفاع دارند این یک انتخاب هوشمندانه است ، زیرا می توانند یک فضای ذخیره اضافی نیز داشته باشند. یک مدل معمول آن می تواند تخت خوابی به روی یک طاقچه باشد که بیشتر این یک طرح کلاسیک است اما طرفدار های خاص خود را نیز دارد. فضای ذخیره و به اصطلاح انباری نیز می تواند دقیقا زیر تخت خواب قرار گیرد.

ایجاد فضای ذخیره

ایجاد فضای ذخیره

پارتیشن شیشه ای در خانه بدون اتاق خواب

به صورت پیش فرض این خانه فضا های بسیاری برای ورود نور را در خود ندارد. برای اینکه فضایی را که تنها دریچه ورود نور هست را مخدوش نکنیم و فضای دل باز خانه را نیز از بین نبریم ، با استفاده از پارتیشن شیشه ای این مشکل را حل می کنیم. برای کسانی که نیازمند حریم شخصی بیشتری هستند ، می توانند از پارتیشن های شیشه ای مات استفاده کنند.

پارتیشن شیشه ای در خانه بدون اتاق خواب

پارتیشن شیشه ای در خانه بدون اتاق خواب

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای مات

پارتیشن شیشه ای موج دار

پارتیشن شیشه ای موج دار

پارتیشن های تاشو

اگر شما با استفاده از پارتیشن های شیشه ای مشکل دارید یا هزینه ی آن زیاد است می توانید از پارتیشن های تاشو استفاده کنید. می توانید از مدل های عتیقه و یا به روز آن استفاده کنید. این کار فضای خودمانی تری برای شما فراهم می کند.

پارتیشن تاشو

پارتیشن تاشو

پارتیشن تاشو آینه ای

پارتیشن تاشو آینه ای

قفسه های باز : جا دار ، عدم مخدوش کردن فضا و جلوه ای مناسب

شاید از نظر شما استفاده از پارتیشن فضای شما را مات و تیره کند ولی اگر سبک دیگه ای مد نظر دارید ما به شما سبک قفسه های باز را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید از آن برای ذخیره سازی کتاب ها ، گیاهان یا وسایل خود استفاده کنید و در عین حال حریم خصوصی شما نیز حفظ می شود.

قفسه های باز در خانه بدون اتاق خواب

قفسه های باز در خانه بدون اتاق خواب

قفسه های باز چوبی

قفسه های باز چوبی

قفسه های باز مشکی

قفسه های باز مشکی

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

 

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.