دکوراسیون آشپزخانه کوچک با کابینت های ایده آل من!

دکوراسیون آشپزخانه کوچک با کابینت های ایده آل من!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که چطور با انجام کار هایی منظم و سازمان بندی شده می توانید بهترین استفاده را از کابینت در دکوراسیون آشپزخانه کوچک خود داشته باشید.

 مقالات مرتبط

دکوراسیون آشپزخانه ایده آل همراه با نکاتی در مورد طراحی آن

 

اگر آشپزخانه شما هم آنقدر کوچک است که نمی دانید با در قابلمه ها و سیم شارژر موبایل و وسایلی از این دست چه کنید، در این مطلب با ما همراه باشید تا با هم به راهکارهایی مخصوص دکوراسیون آشپزخانه کوچک پرداخته و با آنها آشنا شویم. در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که چطور با انجام کار هایی منظم و سازمان بندی شده می توانید بهترین استفاده را از کابینت در دکوراسیون آشپزخانه کوچک خود داشته باشید.

 کابینت هایی برای نگهداری در و ظروف در کنار هم

کابینت های سنتی به گونه ای هستند که به دلیل ارتفاع یکسان طبقه ها ، شما نمی توانید ظروف و در های آنها را به شکل تفکیک شده ای در کنار هم قرار دهید ، اما راهکاری که ما به شما پیشنهاد می کنیم در این تصویر وجود دارد.

کابینت نگهداری در و ظروف

کابینت نگهداری در و ظروف

طبقه ای برای تخته خرد کن در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید می توانید تخته خرد کن کشویی را تهیه کنید و در زیر آن سطل آشغال قرار دهید تا از راه حفره و سوراخی که بر روی آن قرار دارد بتوانید به راحتی زباله های خود را در آن بریزید.

طبقه مخصوص تخته خرد کن

طبقه مخصوص تخته خرد کن

 فضای پایینی کابینت ها به عنوان کشو

با توجه به این تصویر شما نیز می توانید از فضای پایین کابینت استفاده کرده و از آن به عنوان کشویی بهره بگیرید. شما می توانید قالب های شیرینی و کیک و یا هر وسیله ای که با ارتفاع این کشو هماهنگ هستند را در این فضا استفاده نمایید.

کشو برای قالب

کشو برای قالب

کشویی مخصوص ادویه جات و تخته ها در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید می توانید کشویی با عمق کم برای ادویه جات خود ترتیب دهید تا بتوانید به راحتی و بدون صرف فضای خیلی زیاد ، از آنها نگهداری کنید. این کار به شما کمک می کند که در هنگام نیاز بتوانید تمامی ادویه ها را به صورت تفکیک شده در دسترس داشته باشید و به راحتی گزینه مورد نظر خود را بردارید.

همان طور که مشاهده می کنید می توانید به سراغ فضا های باریک بین کابینت ها نیز بروید و از آنها به عنوان فضایی برای نگهداری تخته ها نیز بهره مند شوید.

کشو ادویه جات

کشو ادویه جات

فضای خالی زیر سینک آشپزخانه

شما می توانید از فضای خالی زیر سینک آشپزخانه خود استفاده بهینه داشته باشید. مانند چیزی که در این تصویر مشاهده می کنید عمل نمایید. با این کار می توانید مایع ظرف شویی ، کیسه های زباله و سایر لوازم این چنینی را با نظم و ترتیب خوبی نگهداری نمایید.

فضای زیر سینک

فضای زیر سینک

قفسه ای برای پارچه ها و سفره ها در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

اکثر افراد در آشپزخانه کوچک خود ، فضایی برای نگهداری پارچه های آشپزخانه و سفره هایشان ندارند. می توانید از این عکس ایده بگیرید و قفسه ای را در زیر کابینت های خود تعبیه نمایید. با این کار می توانید آنها را به صورت اتوکشیده نیز حفظ کنید.

فضای حوله ها

فضای حوله ها

نگهداری از قاشق و چنگال در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید می توانید با تعبیه فضا های قوطی شکل و استوانه ای در کابینت های خود از قاشق ، چنگال و لوازمی این چنینی استفاده فرمایید.

نگهداری قاشق چنگال

نگهداری قاشق چنگال

نگهداری از لوازم خانگی در آشپزخانه کوچک

کافی است به این تصویر نگاه کنید تا بدانید که در دکوراسیون آشپزخانه کوچک با لوازم خانگی خود چه باید بکنید! از سطح متحرکی برای کابینت خود بهره بگیرید و وسایل سنگین و جاگیر خود را در هنگام استفاده بر روی آن قرار دهید.

نگهداری از لوازم خانگی

نگهداری از لوازم خانگی

علاوه بر این می توانید با تعبیه قفسه ای کشویی در داخل کابینت ( همانطور که درتصویر مشاهده می کنید ) آنها را به شکل منظمی نگهداری نمایید.

لوازم خانگی

لوازم خانگی

کشو های عمیق برای کابینت آشپزخانه

اگر قابلمه و ظروف عمیق بزرگی دارید که نمی دانید با آنها چه کنید به فکر کشو هایی با عمق بیشتر باشید. با این کار می توانید ظروف عمیق خود را با هر عمق و ارتفاعی که دارند به خوبی نگهداری نمایید.

کشو عمیق

کشو عمیق

کشو و فضا های خالی پنهانی برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک

اگر سایر لوازم آشپزخانه و غذاخوری شما نیز جایی برای قرارگیری ندارند می توانید مانند این عکس عمل کنید. به دنبال فضا های بلا استفاده و پنهانی برای نگهداری از این وسایل خود باشید.

فضاهای پنهانی

فضاهای پنهانی

نگهداری از شارژر موبایل در آشپزخانه کوچک

اگر نگهداری از شارژر موبایل ، خودکار ، دفترچه یادداشت و وسایلی از این دست نیز در دکوراسیون آشپزخانه شما نیز سخت و غیر ممکن به نظر می رسد ، کافیست به این تصویر نگاه کنید. کشویی را در زیر کابینت خود به این کار اختصاص دهید. دقت کنید که لازم نیست کشوی عمیقی داشته باشید!

جایی برای شارژر

جایی برای شارژر

کابینتی برای نگهداری از ظروف در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

شاید بهتر باشد با کمی سازمان بندی بیشتر به کابینت های خود نگاه کنید. می توانید در آنها قفسه هایی قرار دهید و با این کار ،  نهایت استفاده را از فضا های آنها داشته باشید. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می نمایید با این کار می توانید به خوبی ظروف خود را در نهایت نظم ، درون آن چیدمان نمایید.

با کمک چنین کابینت تقسیم بندی شده ای نیز می توانید وسایل این چنینی را به خوبی نگهداری نمایید.

نگهداری ظروف

نگهداری ظروف

منبع :

چیدانه

یک نظر

  1. خیلی ایده های کاربردی بود.ولی خب انجام این کارها در ایران کمی هزینه بره و برای همه اقشار جامعه امکان پذیر نیست متاسفانه .

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.