چگونه از فضای زیر تخت خواب بهتر استفاده کنیم؟

چگونه از فضای زیر تخت خواب بهتر استفاده کنیم؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

 دکوراسیون کردن یک اتاق خواب کوچک فقط در استفاده از لوازم جمع و جور خلاصه نمی شود. بلکه شما باید طوری توازن و هماهنگی در بین وسایل را ایجاد کنید که همان اتاق کم جا به زیبایی یک اتاق خواب بزرگ دربیاد. در نظر داشتن سادگی توأم با زیبایی و همچنین عدم استفاده از وسایلی که باعث بی نظمی و شلوغ شدن فضا می شود ، استفاده از رنگ های روشن ، استفاده از آینه ، نور پردازی مناسب ، همه و همه جزییاتی هستند که به هر چه دلباز تر شدن فضای اتاق خواب شما کمک می کنند.

 مقالات مرتبط

تخت خواب خود را با ترفند هایی زیبا کنید

یکی از دغدغه های فضاهای کوچک خانه های امروزی ، کمبود فضاهایی مانند کمد و انبار ها می باشد که بی شک نقش موثری در نوع دکوراسیون داخلی به خصوص در فضاهایی مانند اتاق خواب ها می باشد ، به همین منظور امروز در دکوراتور ایده هایی را برای استفاده از فضای زیر تخت خواب ها برای شما در نظر گرفته ایم با ما همراه باشید.

استفاده از سبد های پلاستیکی یا حصیری

یک راه حل کوتاه مدت استفاده از سبد های پلاستیکی یا حصیری برای این فضاست که غالبا برای جای دادن لباس های کوچک محل مناسبی است اما اگر به دنبال یک راه حل جدی برای این فضا هستید پس نیاز به طراحی مناسب برای این فضا دارید به سادگی می توانید این فضا را قفسه بندی کنید و از آن استفاده کنید.

سبد حصیری

سبد حصیری

دراور زیر تخت خواب

وقتی فضای آپارتمان شما کوچک است بهترین ایده برای شما ایجاد یک دراور زیر تخت شماست به سادگی می توانید با بالا بردن ارتفاع تخت خواب خود از فضای ایجاد شده در زیر تخت استفاده ی بهنیه نمایید.

دراور زیر تخت خواب

دراور زیر تخت خواب

اضافه کردن کشو زیر تخت خواب 

ایده ی اضافه کردن کشو ها به خوبی می تواند برای فضای اتاق کودک شما عملی شود ، کافی است فرزند دلبندتان ترس از ارتفاع نداشته باشد به سادگی با کمی بالا بردن ارتفاع می توانید از فضای زیر تخت ها استفاده ی بهینه داشته باشید.

تخت با کشو

تخت با کشو

گاهی فضای پایین تخت ها گزینه ی مناسبی برای طبقه بندی و نظم دهی و سر و سامان دادن به فضای دکوراسیون اتاق خواب شماست ، کافی است کمی متفاوت تر به اجزای اطراف خود نگاه کنید.

قفسه

قفسه

شاید تجربه ی بیشتر طراحان و یا دانشجو های طراحی و معماری جای دادن کوهی از نقشه ها و اتود های طراحی شان می باشد ، شاید بهترین گزینه برای آن ها این است که خودشان دست به کار شوند و فضای زیر تختشان را برای این منظور آماده کنند.

نقشه های طراحی

نقشه های طراحی

از ابعاد و استاندارد ها خارج شوید گاهی می توانید به سادگی برای فضای کوچک آپارتمان خود یک تخت خواب منحصر به فرد داشته باشید که در خود فضایی کمد طور هم جای داده باشد بنابراین کافی است ایده ی این تخت را به نجار خود بدهید و از داشتنش در فضای داخلی خود لذت ببرید.

تخت خواب

تخت خواب

منبع :

چیدانه

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

یک نظر

  1. همیشه برای اتاق فرزندم دچار مشکل بودم تا بعد از خوندن این مطلب دیگه از فضای پرت زیر تختش استفاده کردم و کلی اسباب بازی جا شد.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.