مداد رنگی

ایده های بامزه برای تزیین دیوار خانه

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

همه مان عادت کرده ایم به این با ایده هایی که حالا دیگر آن قدر نخ نما شده اند که اسمشان عادت است نه ایده، دیوار خانه مان را تزیین کنیم. غافل از این که ممکن است ایده های بامزه دیگری هم برای تزیین دیوار وجود داشته باشند. 

هشدار!

بعضی از این ایده ها ممکن است کمی زیادی خاص به نظر برسند اما چون اجرا کردن شان کم هزینه بود و با بقیه روش های معمول تزیین دیوار متفاوت بودند، آنها را هم آورده ایم. اگر از طرحی خوشتان نیامد، لطفا خونسرد باشید.

با مدادهایت دیوار خانه را بپوشان

مداد رنگی

مداد رنگی

یک ویترین کوچک پلاستیکی بسازید و مدادهایتان را با هر ترتیبی که می دانید و می خواهید، در جامدادی تازه تان بگذارید. حتما لازم نیست که از مدادهای نو استفاده کنید. می توانید به جای مداد، خودکار یا هر وسیله چوبی خاص دیگری را جایگزین کنید. شما چه ایده دیگری به ذهنتان می رسد؟

خاطره هایتان را پرینت کنید!

کاغذدیواری خاطره

کاغذدیواری خاطره

روی یک سری کاغذ معمولی، یک سری نوشته های معمولی ولی دوست داشتنی و خاطره انگیز را پرینت بگیرید و بچسبانید. گاهی وقتها چیزهایی هست که حال آدم را حسابی خوب می کند.

شهر را به دیوار بیاویز!

دکور شهری

دکور شهری

همه ما همیشه شهرهایی را از بقیه بیشتر دوست داریم. یک ایده خاص می تواند این باشد که شهرهای موردعلاقه مان را به دیوار بزنیم. چه اشکالی دارد؟ می توانید نقشه شهرای را که دوست دارید پرینت بگیرید و آن تکه خاص از دنیا را روی یک قاب بچسبانید. یک قلب یا چیزی شبیه به آن هم می تواند خوشحالتان کند.

تذکر: برای صرفه جویی در هزینه می توانید از نقشه های قدیمی استفاده کنید.

تزیین دیوار با چوب بستنی !

تزئین دیوار با چوب بستنی

تزئین دیوار با چوب بستنی

یک ایده بامزه – که برای اتاق بچه ها هم می تواند جالب باشد – استفاده از چوب بستنی به عنوان پوشش دکوری بخشی از دیوار است. چوب بستنی هایتان را رنگ کنید و آنها را به هر ترتیبی که دلتان می خواهد، بچسبانید.

برگ درختان سبز در نظر دیوار خانه

تابلو با برگ بر روی دیوار خانه

تابلو با برگ بر روی دیوار خانه

یادتان هست که هزار سال پیش، وقتی مدرسه می رفتیم، بابت جمع کردن و خشک کردن برگ گیاهان مختلف به مان نمره می دادند؟ چه اشکالی دارد که برگ چند گیاهی را که دوستشان داریم، قاب کرده و به دیوار بزنیم؟ اگر از قضاوت مردم می ترسید، برگ ها را در اتاق خودتان آویزان کنید.

پارچه ها را قاب بگیرید و در دیوار خانه استفاده کنید

قاب پارچه ای

قاب پارچه ای

یک چهارچوب چوبی یا فلزی را گیر بیاورید، دورش را پارچه بپیچید و آن را از دیوار آویزان کنید، درست مثل یک تابلوی بامزه. این تابلوی جدید قابل شستشو هم هست.

وقتی حتی پونز هم دکور می شود

تابلو با پونز

تابلو با پونز

چه کسی فکرش را می کرد که پونز هم یک روزی دکور شود؟ این یک تابلوست با چندین و چند پونز که کنار هم قرار گرفته و با رنگ طلایی تزیین شده اند. اگر از این طرح خوشتان نمی آید، هرجور که دلتان می خواهد طرح بزنید.

کارت پستال هایتان را کاغذ دیواری کنید

کارت پوستال

کارت پوستال

قبل تر کارت پستال طرفدار خاص خودش را داشت و یک ابزار ارتباطی قوی بود، که در حد ویدیوچت امروزی جدی گرفته می شد. آدم ها هرجا که می رفتند، از همان جا کارت پستال برای هم می فرستادند. حالا شما هم می توانید آن خاطره ها را با کارت پستال و با هر روشی خودتان دلتان می خواهد، زنده کنید. مثلا کارت پستال های جدید از جاهایی که دوست دارید را دور هم جمع کنید یا شاید هم کارت پستال مناسبت های خاص را که بیشتر درباره شان خاطره دارید.

بگذارید بچه ها دکور بسازند

همکاری با بچه ها

همکاری با بچه ها

بچه ها از دیدن این دکور دیواری خاص خیلی خوشحال می شوند. مشارکت برای ساختن چنین دکوری، هم خوشحالشان می کند، هم باعث پرواز کردن پرنده خیالشان می شود و هم هزار چیز دیگر. از بچه ها بخواهید هرچیز کاغذی رنگی را که دوست دارند در اندازه ها و شکل هایی که دوست دارند، ببرند و شما آنها را روی یک قاب بچسبانید. در این عکس یک سری دایره ( یا گردالی!) یکسان وجود دارند ولی چه کسی گفته نمی شود ابتکارات تازه به خرج داد؟

منبع :

چی

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.