با فضاهای اضافه و خالی اتاق چه کاری می توان انجام داد؟

با فضا های اضافه و خالی اتاق چه کاری می توان انجام داد؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

همه ی ما در منازل خود فضا های اضافه داریم که تلاش کرده ایم به خالی بودن آنها دقت نکنیم. فضا هایی که نه می توان آن را با مبلمانی پُر کرد و نه می توان آن را به حال خود رها کرد. متاسفانه بودن چنین فضا هایی در منازل اجتناب ناپذیر است.کاری که شما می توانید انجام بدهید این است که میزان فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید و برای آن ایده ای جذاب پیدا کنید.

 مقالات مرتبط

فضای خالی که شاید از دید شما پنهان مانده باشد

ما در دکوراتور جستجو های بسیاری انجام داده ایم تا بفهمیم که متخصصین چگونه مشکل این فضا ها( مثلا راه پله ها یا فضای بین کابینت ها ) را حل می کنند. این فضا ها را می توان با یک نیمکت یا یک سری ظروف سنگی پوشاند و جلوه ای تازه به آنها بخشید.

پاگرد پله ها

اصولا نیمه ی پله ها زمانی است که نفس هر فردی می گیرد و نیاز به استراحت دارد ، پس چرا این فضا را به خوبی درست نکنیم؟ یک نیمکت یا صندلی ساده تنها چیزی است که شما به آن نیاز دارید. گوشه های اضافه و به اصطلاح پِرت دیوار جایی است که شما می توانید کلکسیون خود را به نمایش بگذارید. ( هر چه زیباتر بهتر )

کتابخانه

کتابخانه

پاگرد

پاگرد

پله مارپیچ

پله مارپیچ

فضای بالای کابینت ها

آن فضا های اضافه برای تمیز کردن نیست و جایی است که شما می توانید بهترین وسایل آشپزی خود را به نمایش بگذارید ، حالا می تواند ظروف براق مسی یا سرامیکی باشد. همچنین گذاشتن گل و گیاه یا تابلو هم می تواند جذابیت خود را داشته باشد.

آشپزخانه

آشپزخانه

فضا های اضافه لبه ی پنجره ها

شما می توانید از این فضا های اضافه  بدلیل نور طبیعی که به داخل می تابد بهترین استفاده را داشته باشید و با قرار دادن وسایل شیشه ای یا فلزی از این مزیت استفاده لازم را ببرید.

اتاق خواب

اتاق خواب

تزئین فضا های اضافه

تزئین فضا های اضافه

تزئین لبه پنجره

تزئین لبه پنجره

فضا های باریکی که در گوشه منازل وجود دارد

بعضی اوقات بدلیل اینکه لوله یا سیم کشی بخشی از ساختمان مخفی شود فضا های پِرت بوجود می آید. شما می توانید با استفاده از وسایل ساده و کوچک از این فضا به بهترین نحو استفاده کنید.

مبل استراحت

مبل استراحت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.