ایده هایی جذاب برای راهروهایی زیبا و خاص

ایده هایی جذاب برای دکوراسیون راهرو هایی زیبا و خاص

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

فضا های عبوری مانند راهرو ها و ورودی ها می توانند به راحتی با مبلمان تغییر کنند اما بقیه فضا ها مانند راه پله ها راهی برای تغییر ندارند مگر اینکه بخواهید بازسازی کلی در منزل خود داشته باشید. شاید شما علاقه نداشته باشید تا هزینه های سنگینی بابت دکوراسیون راهرو انجام دهید ولی می توانید با اعمال تغییراتی جذابیت خاصی به این نوع راه پله ها هدیه کنید.

مقالات مرتبط

ایده هایی برای راهرو های ورودی

 

 ما در دکوراتور برای شما ۵ راه ساده برای ایجاد تغییرات آماده کرده ایم که نیازی هم به تخریب ندارند. اگر شما از راه پله های منزل خود زیاد استفاده می کنید پس بهتر است که به این مطلب توجه زیادی داشته باشید تا با اعمال این تغییرات ، حسی جالب و خاص را تجربه کنید.

کاغذ های چاپ شده

به این راه پله دقت کنید ، طرح و نقشی که بر روی این راه پله به کار برده شده است نگاه هر بیننده ای را به خود جلب می کند و شما می توانید از این طرح ها ایده بگیرید.

راه پله مشکی

راه پله مشکی

دکوراسیون راهرو با کاشی

کاشی های سرامیکی فقط برای کف و دیوار ها نیستند و شما می توانید از آنها برای راه پله ها هم استفاده کنید و سبکی شیک را بوجود آورید.

کاشی

کاشی

دکوراسیون راهرو با فرش

وقتی به کار این طراح نگاه می کنید متوجه می شوید که او ترکیبی از چند فرش را در دکوراسیون راهرو استفاده کرده و یک راه پله معمولی را به یک راه پله جذاب تبدیل کرده است.

دکوراسیون راهرو با فرش

دکوراسیون راهرو با فرش

رنگ

راه پله های چوبی شما را خسته کرده اند ؟ می توانید آنها را به یک یا دو یا چند رنگ متفاوت درآورید یا حتی هر پله را با رنگی ، رنگ کنید و دکوراسیون راهرو خود را متفاوت کنید.

رنگ

رنگ

ورقه های آهنی

استفاده از ورقه های فلزی نه تنها زیباست بلکه خلاقانه هم می باشد. خط و خش های موجود هم زیبایی دکوراسیون راهرو را افزایش می دهد.

ورقه های اهنی

ورقه های اهنی

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

 

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.