۵ راه پاک کردن مایعات از روی چوب

۵ راه پاک کردن لکه مایعات از روی چوب

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

آمدن مهمان و مهمانی داشتن حس خوب و دلنشینی است. زمانی اطراف شما صدای گپ زدن مهمانان می آید و صدای ظروف نیز هم زمان به گوش می رسد و اطراف هم با نور شمع درخشان شده است. اما بدترین اتفاق روز بعد از مهمانی می افتد و آن زمانی است که شما لکه های آب را بر روی میز چوبی خود می بینید و این موضوعی است که همه تجربه اش کرده اند. خوشبختانه لکه مایعات به راحتی قابل پاک شدن هستند. این لکه ها اساسا همان رطوبت می باشد که به داخل چوب نفوذ کرده است. حالا ما در دکوراتور راه حلی برای رفع این مشکل به شما ارائه می کنیم. 

سِشوار

سِشوار را در پایین ترین درجه بگذارید و مستقیما به سمت لکه مایعات مورد نظر بگیرید. سعی کنید هر چند دقیقه یکبار سِشوار را از محل دورتر بگیرید تا چوب دچار سوختگی نشود.

تاثیر مایونز یا نفتالین در پاک کردن لکه مایعات

هرکدوم از این مواد را مقداری برداشته و به روی نقطه مورد نظر به صورت دوار بمالید. اگر لکه مایعات از بین نرفت ، مواد بیشتری روی نقطه قرار داده و به مدت یک تا دو ساعت منتظر بمانید حتی اگر عجله ای ندارید بهتر است که یک شبانه روز مواد باقی بماند.

پاک کردن لکه مایعات با نفتالین

پاک کردن لکه مایعات با نفتالین

خمیردندان

از یک نوع ساده و معمولی آن استفاده کنید و بعد از قرار دادن آن به روی نقطه مورد نظر خمیر را برداشته و سپس با پولیش چوب آن را براق کنید

سیم ظرفشویی

بهتر است که بهترین نوع سیم ظرفشویی را تهیه کنید تا خط و خشی روی چوب شما بوجود نیاورد. سیم ظرفشویی را به روغن لیمو آغشته کرده و به آرامی روی محل مورد نظر بکشید. اگر بی دقتی کنید امکان دارد که صدمه ای به چوب بزنید.

استفاده از سیم ظرفشویی مناسب

استفاده از سیم ظرفشویی مناسب

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.