بوی ماشین لباسشویی

چگونه بوی ماشین لباس شویی را از بین ببریم

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
شاید برای شما پیش آمده است که بعد از مدتی با استفاده مستمر از ماشین لباسشویی بوی نا مطبوع نم و رطوبت زننده از داخل ماشین لباسشوییتان متساعد شود. علت امر عدم نظافت و تمیز کردن فضای داخلی ماشین لباس شویی شماست. برخی از ماشین های لباسشویی اتوماتیک برنامه ی پاک سازی فضای داخلی را در تنظیمات خود دارند که در هنگام نصب دستگاه به شما اصول استفاده از آن آموزش داده می شود. اما برای سایر ماشین های لباسشویی که این برنامه در تنظیمات خود ندارند و این سوال برای شما پیش می آید که چگونه بوی ماشین لباسشویی را از بین ببریم ؟

مقالات مرتبط

لباسشویی و خشک کن را در کجای خانه قرار دهیم ؟

امروز در دکوراتور قصد داریم تا شما را با شیوه ای برای از بین بردن بوی ماشین لباسشویی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

از بین بردن بوی ماشین لباسشویی

برنامه ی آبکشی ماشین لباس شویی را تنظیم کنید و در محفظه ی مایع شستشوی ماشین یک فنجان سرکه ی سفید بریزید. هیچ نوع ماده ی شوینده ی دیگری اضافه نکنید و در آن لباس نیاندازید. اجازه دهید که چرخه ی آبکشی کامل شود.

۲

پس از اتمام شستشو ، واشر در ، لایه های داخلی ، و شیشه و قفل در را با یک پارچه نرم آغشته به محلول آب و سرکه تمیز کنید. محلول باید حاوی ۵۰ درصد آب و ۵۰ درصد سرکه باشد.

۳

پس از تمیز کردن تمام نواحی داخل لباس شویی با سرکه ، همه جای آن را با دستمال تمیز آغشته به آب شستشو دهید تا از زنگ زدگی و آسیب به نواحی داخلی جلوگیری کنید. برای این کار می توانید برنامه ی ابکشی کوتاه مدت را بدون هیچ نوع محلول یا شوینده ای اجرا کنید.

۴

داخل محفظه ، از جمله واشر ، نوار و سبد شستشوی ماشین را با دستمال کاملا خشک کنید. در ماشین لباس شویی را باز بگذارید تا نوار دور در ، در معرض هوا کاملا خشک شود.

۵

برای جلوگیری از رشد قارچ و کپک و بروز مسائل پوستی در اثر استفاده از لباس های آلوده این فرآیند را حداقل ماهی یک بار انجام دهید.

تمیز کردن لباسشویی

تمیز کردن لباسشویی

نکات و هشدارها

بعد از هر بار استفاده از ماشین لباس شویی ، واشر ، نوار و سبد شستشو را با پارچه کاملا خشک کنید.

برای اجتناب از تشکیل کپک و قارچ ، بعد از هر بار شستشو در ماشین لباس شویی را باز بگذارید.

از استفاده از نرم کننده های مایع لباس در ماشین لباسشویی اجتناب کنید. این نرم کننده رسوب می کنند و در نهایت باعث بوی کپک زدگی و ماندگی در لباس شویی می شوند.

منبع :

چگونه ها

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.