پارکینگ مخفی

طراحی خلاقانه پارکینگ مخفی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
پارکینگ مخفی به صورت یک آسانسور خودرو در حیاط تعبیه شده تا ماشین ها را به پارکینگ در طبقه زیرزمین برساند. این آسانسور در صورت عدم استفاده به صورت یک پلت فرم و هم سطح با زمین محوطه قرار می گیرد و این اطمینان برای ساکنان حاصل می شود که هیچ کس جز آنها وارد پارکینگ نخواهد شد چرا که برای استفاده از آسانسور نیاز به رمز اختصاصی می باشد.

 مقالات مرتبط

نکاتی که باید برای طراحی پارکینگ بدانیم

 

پارکینگ مخفی

سیستمی جدید در پارک کردن ماشین‌ها، این سیستم پارکینگ زیرزمینی با نام Cardok شناخته شده است. سیستم این پارکینگ هیدرولیک می‌باشد، این سیستم مناسب باغ‌ها می‌باشد و همچنین برای صرفه‌جویی در فضا و امنیت بهتر می‌باشد.

طراحی خلاقانه پارکینگ مخفی

همان طور که می دانید پارکینگ فضایی عمومی، برای نگهداری وسایل نقلیه ساکنین ساختمان می باشد. بعد از ورودی ساختمان، اولین فضایی که اشخاص به آن وارد می شوند “پارکینگ” است تا خودرو هایشان را پارک کنند؛ لذا نباید از طراحی چنین فضایی غافل ماند. به طور کلی این فضا به نوعی می تواند معرف ساختمان باشد. 
در این جا نمونه طراحی پارکینگ مخفی را مشاهده خواهید کرد که از امنیت خاصی برخوردار است. به طوری که یک آسانسور خودرو در حیاط تعبیه شده تا ماشین ها را به پارکینگ در طبقه زیرزمین برساند. این آسانسور در صورت عدم استفاده به صورت یک پلت فرم و هم سطح با زمین محوطه قرار می گیرد و این اطمینان برای ساکنان حاصل می شود که هیچ کس جز آنها وارد پارکینگ نخواهد شد چرا که برای استفاده از آسانسور نیاز به رمز اختصاصی می باشد.

طراحی پارکینگ مخفی

طراحی پارکینگ مخفی

در حال بیرون آمدن از زمین

در حال بیرون آمدن از زمین

حالت پلت فرم

حالت پلت فرم

پارک کردن ماشین

پارک کردن ماشین

منبع :

arel

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.