بازسازی سرویس بهداشتی، قبل از شروع این نکات را بخوانید!

بازسازی سرویس بهداشتی ، قبل از شروع این نکات را بخوانید!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

اگر به هر دلیلی قصد بازسازی سرویس بهداشتی‌ خود را دارید ، اما نمی‌دانید از کجا و چگونه شروع کنید با ما همراه باشید.
شاید باور نکنید که تغییرات هرچند کوچک در دکوراسیون سرویس بهداشتی تا چه حد می‌ تواند بر زیبایی آن تأثیر بگذارد. مهم‌ ترین کاری که قبل از هر اقدامی باید انجام دهید ، آماده‌ سازی و برنامه‌ ریزی است. اینکه به چه چیزی نیاز دارید؟

 مقالات مرتبط

۷ طراحی زیبا برای سرویس بهداشتی

 

 

چه چیزهای را دوست دارید و یا باید حذف کنید؟ برای طرح خود چقدر بودجه نیاز دارید؟ پاسخ صحیح به سوالاتی از این ‌دست راه را برایتان هموار خواهد کرد. از این سؤالات که بگذریم قبل از هرگونه اقدامی باید به سراغ افراد حرفه‌ای و متخصص بروید و در مورد ایده‌هایتان با آنها مشورت کنید.

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی

 برای طراحی داخلی سرویس بهداشتی خیال‌ پردازی نکنید!

ابتدا طرح مورد نظرتان از دکوراسیون سرویس بهداشتی را روی کاغذ پیاده کنید. محل قرارگیری هر یک از عناصر را مشخص نمایید. مراقب باشید که اندازه وسایل را مناسب با متراژ فضا انتخاب کنید. این مسئله به خصوص در مورد روشویی از اهمیت بالایی برخوردار است. حتماً زاویه بازشو در را نیز مد نظر داشته باشید. اگر فضای کمی دارید از روشویی دیوار استفاده کنید تا دمپایی به‌راحتی در زیر آن قرار گیرد. گاهی اوقات در خیال خودمان لوازمی لوکس و بزرگ را پردازش می‌کنیم ، ولی در حین اجرا متوجه می‌شویم که آنچه اتفاق می‌افتد با تخیل ما خیلی متفاوت است. همین امر سبب ناامیدی و آزارتان خواهد شد؛ درنتیجه واقع‌ گرایانه طراحی کنید. دقت کنید بودجه و متراژ نیز از مهم‌ ترین نکات در طراحی به حساب می‌آیند.

دکورسرویس بهداشتی

دکورسرویس بهداشتی

نکته مهم در طراحی و بازسازی سرویس بهداشتی

ابتدا فهرستی تهیه کنید و کارهایی که قصد انجام آنها را دارید یادداشت نمایید. لطفاً واقع‌ نگر باشید و منطقی برنامه‌ ریزی کنید. سپس با توجه به بودج ه‌ای که دارید ، عناصر مورد علاقه‌ خود را به لیست اضافه نمایید. عجله نکنید! با حوصله در بازار و مراکز خرید جستجو کرده و کالا ها را از نظر قیمت و کیفیت مورد بررسی قرار دهید.

حتماً قبل از بازسازی سرویس بهداشتی با چند پیمانکار قرار بازدید و مشاوره بگذارید. هرگز کار تان را به اولین فردی که مواجه شدید نسپارید. ایده‌ ها و روش اجرای هر یک را با دقت بررسی کنید. این کار برای پیدا کردن فرد با تجربه و حرفه‌ ای کمک زیادی به شما می‌کند.

سرویس بهداشتی شیک ومدرن

سرویس بهداشتی شیک ومدرن

 قرارداد را فراموش نکنید. مشخص کردن تاریخ شروع پروژه و اتمام آن ، نشان‌ دهنده دقت و تجربه پیمانکار است. نکات مهم در انجام پروژه و برآورد هزینه را حتماً در قرارداد تان ذکر کنید ، البته این را نیز بدانید که همواره باید منتظر هزینه و اتفاقات غیر منتظره در اجرای کار باشید.

حتماً در قرارداد تان ذکر کنید تمام تغییرات و اقدامات جدیدی که دربازسازی سرویس بهداشتی تصمیم به انجام آن گرفته می‌شود با هماهنگی و امضای شما باشد. در غیر این صورت آماده  تغییرات نا خواسته و نا به‌جا باشید که علاوه بر هدر رفت هزینه ، تاریخ اتمام پروژه را نیز به تعویق می‌ اندازد.

سرویس بهداشتی امروزی

سرویس بهداشتی امروزی

فراموش نکنید اگر خانه‌ تان مجهز به یک سرویس بهداشتی است ، قبل از شروع بازسازی ، یک جای مناسب برای اقامت چند روزه خود در نظر بگیرید. سرویس بهداشتی از قسمت‌ های مهم یک‌ خانه است که در صورت در دسترس نبودن آن نمی‌ توانید بیش از چند ساعت در منزل دوام بیاورید!

جا به جایی سرویس بهداشتی

اگر قصد جا‌ به‌ جایی سرویس بهداشتی را دارید ، باید به لوله‌ های فاضلاب دقت کنید. شما نمی‌ توانید هر جایی که خواستید سرویس بهداشتی را قرار دهید. تهویه و لوله‌ های اصلی فاضلاب از نکات مهم در جا گذاری سرویس بهداشتی هستند.

نکته‌ای که از هر چیزی مهم‌ تر است طراحی و انتخاب عناصر مناسب با عادات و سبک زندگی تان است ، پس شرایط زندگی خود را سر لوحه طراحی قرار دهید.

از هزینه‌ های اضافی بازسازی سرویس بهداشتی جلوگیری کنید. قبل از خرید هر چیز جدیدی به این فکر کنید که چطور می‌ توانید از وسایل قبلی بهترین استفاده را داشته باشید.

  • از تغییرات غیرضروری دوری‌ کنید. قبل از اینکه دست به تغییر بزنید ، خوب فکر کنید. گاهی برای تغییری کوچک باید هزینه‌ های زیادی را بپردازید.
  • حضور و سرکشی پروژه‌ را وظیفه خود بدانید. این کار سبب می‌ شود از روند اجرای کار با خبر شوید و اگر اتفاقی خوشایند تان نیست قبل از اینکه دیر بشود جلوی آن را بگیرید.
منبع :

چیدانه

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور