چراغ آویز

۵ چراغ آویز و لوستر مسحورکننده برای روح بخشیدن به خانه‌های شما

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
چراغ‌های آویز در طیف وسیعی از سبک‌ها و مدل‌ها آمده اند. انتخاب چراغ آویزی که در آن آخرین گرایش‌های طراحی با جلوه زیبای ماندگار و پایا و ارگونومی صحیح ترکیب شده باشد اغلب اوقات می‌تواند کار دشواری باشد. اما اگر چراغ آویز را درست انتخاب کنید می‌توانید سرتاسر فضای منزلتان را به کل تغییر دهید. بدون این که واقعا تغییر اساسی و بنیادی در آن ایجاد کرده باشید.

 

 مقالات مرتبط

۱۱ نکته کلیدی در خرید لوستر!

امروز ما ۵ چراغ آویز و لوستر مدرن و افسانه ای را به شما نشان می‌دهیم که نه تنها هر فضایی را با درخشش لطیفشان زینت می‌دهند بلکه می‌توانند طلیعه زیبایی بافت و تضاد بصری آن محیط باشند.

از آن‌هایی که زیبایی اشکال هندسی را به نمایش می‌گذارند تا آن هایی که زیبایی فلزات را برجسته می‌کنند ، خلاصه همگی چراغ آویزهای زیر به گونه ای هستند که به سادگی نمی‌توانید از آن‌ها دست بکشید.

چراغ آویز

چراغ آویز

چراغ آویز و معلق AIM

هنگامی که صحبت از لوازم روشنایی چراغ آویز فوق العاده انعطاف پذیر به میان می‌آید ، چراغ های آویز AIM به خاطر انعطاف پذیری کاملشان در صدر لیست قرار می‌گیرند. طراحی غیرطبیعی AIM اساسا ساده و صنعتی است و در ساخت آن بیش تر روی ارگونومی تمرکز شده است تا اثر زیبایی شناختی آن.

چندین چراغ تکی مختلف که با استفاده از کابل‌های فوق العاده بلند آویزان شده اند این سیستم روشنایی مبتکرانه را تشکیل می دهند. این چراغ توسط Ronan و Erwan Bouroullec برای Flos به طراحی رسیده است.

این باعث می‌شود که شما این امکان را داشته باشید که از چراغ‌ها به هر نحو و شکلی استفاده کنید که این انعطاف پذیری بالایی هنگام تغییر دکوراسیوناتاق پذیرایی یا اتاق ناهارخوری در اختیارتان می‌گذارد.

چه شما قصد داشته باشید که دسته ای از چراغ‌ها را در راهروی ورودی نصب کنید یا این که صرفا بخواهید بخش مطالعه یا فضای ناهارخوری کنار آن را به آسانی روشنایی بخشید، چراغ AIM تمام این ها را بدون هیچ دردسری فراهم می‌کند.

چراغ AIM

چراغ AIM

لوستر Etch Mini

لوستر Etch Mini همان تعادل خوب را بین چراغ‌های آویز زیبا برقرار می‌کند که در کنار هم به یک کانون توجه خاص و لوستری ساده و مدرن تبدیل می‌شوند که ظاهر آن نیز زیادی دراماتیک و منکوب کننده نیست.

در این چراغ روشنایی پوسته فلزی با اشکال هندسی متمایز ترکیب شده و در کنار هم ظاهری زیبا و بسیار جذاب پدید آورده اند. انواع مسی ، برنجی ، نقره ای این چراغ‌ها موجود هستند و هزینه کردن روی یکی از این‌ها همتراز با سریعا زیباتر شدن جلوه منزلتان می‌باشد.

اگر لوستر  Mini مورد علاقه شما واقع نشد ، آنگاه می‌توانید همیشه آن را به چراغ آویز Etch تغییر دهید و چندتا از آن‌ها را در کنار هم بیاورید تا هم قیمت تمام شده کم تری داشته باشند و هم جلوه آن کم تر دراماتیک باشند. به علاوه گزینه دیگری نیز دارید و آن رنگ‌های سیاه این نوع چراغ‌ها هستند که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

لوستر Etch Mini

لوستر Etch Mini

صنعتی و دعوت کننده

در نگاه اول ، شکل و جلوه باز و بافت دار این چراغ‌های آویز ممکن است برای ما یادآور لوازم روشنایی نمادین طراحی شده توسط George Nelson باشند. این چراغ‌های به ظاهر گرم و دوست داشتنی جلوه ای از جادو و سحر شرقی را با خود به همراه دارند چرا که آن‌ها بدون شک از شکل و شمایل فانوس‌های کاغذی الهام گرفته شده اند.

بهترین ویژگی آن‌ها این است که به همان اندازه که در اتاق پذیرایی یا اتاق خواب جلوه زیبایی دارند در بالکن و ایوان خانه نیز مناسب هستند.

چراغ صنعتی

چراغ صنعتی

چراغ آویز Metro

چراغ آویز Metro سه لامپه مشخصا یکی از زیباترین مدل‌های سبک صنعتی لوازم روشنایی هستند. چرا که هم ساده و بی تکلف هستند و هم به نظر می‌رسد که دو تا از داغ ترین گرایش‌های طراحی را در خود دارند. یکی متالیک بودن و دیگری استفاده از لامپ‌های ادیسونی .

چراغ آویز Metro

چراغ آویز Metro

جلای خیره کننده چراغ های فلزی

چراغ آویز Melt طراحی شده توسط Tom Dixon چیزی فراتر از یک لوازم روشنایی ساده است. این یک اثر هنری با جنس فلزی است و شکل بسیار جذاب آن فورا توجه شما را به خود جلب می‌کند. این چراغ آویز منحصربه فرد به شکل یک کره انحراف یافته از مرکز است و زمانی که خاموش باشد پوسته آینه ای درخشانی دارد. با روشن کردن آن به دلیل وجود کره‌های شفاف مسی ، طلایی و کرومی با یک اثر زیبایی شناختی کاملا متفاوت روبرو می‌شوید.

چراغ Melt

چراغ Melt

منبع :

پویان نو

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.