دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد جادار ، ۱۴ ایده شیک نظم دهی!

دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد جادار ، ۱۴ ایده شیک نظم دهی!

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

 کمد یکی از الزامی ترین وسایل هر خانه ای محسوب می شود ، اما هستند آپارتمان های کوچک امروزی که به دلیل کمبود جا و مسائل دیگر این وسیله ی پر کاربرد برایشان تعبیه نشده است.

 مقالات مرتبط

طراحی اتاق خواب ، ۸ ایده که مادر طبیعت به ما می آموزد!

اگر شما هم با معضل اتاق خواب بدون کمد مواجه هستید با این مطلب از دکوراتور همراه باشید تا با هم ایده های طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایل در اتاق خواب های را با شما در میان بگذاریم با ما همراه باشید.

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از شاخه های خشک شده

می توانید کمی خلاقانه تر فکر کنید و برای دکوراسیون اتاق خواب خود یک کمد خلاقانه بسازید. کافی است برای این منظور از یک شاخه ی خشک شده کمک بگیرید و لباس های خود را به سادگی روی آن بیاویزید.

شاخه ی خشک

شاخه ی خشک

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از نردبان

شاید این ایده برای دکوراسیون اتاق خواب کمی غیر معمول به نظر برسد ، اما می توانید به سادگی با کمک یک نردبان قدیمی و چند تخته یک رگال برای خودتان بسازید و به لباس ها و وسایل خود نظم  و ترتیب ببخشید.

نردبان

نردبان

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از فضای پشت تخت

وقتی اتاق خواب بدون کمد دارید بهتر است از فضاهای مرده ی دکوراسیون مثل فضای پشت تخت برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایل خود استفاده کنید ، توجه داشته باشید که برای این منظور بهتر است فضای اتاق خواب و رو تختی تان را سفید در نظر بگیرید تا ظاهر اتاق خواب شما بیش از بیش شلوغ و گرفته نشود.

فضای پشتت تخت

فضای پشتت تخت

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از تخت های جک دار

وقتی اتاق خواب بدون کمد و کوچکی دارید باید کمی هوشمندانه تر به خرید لوازم ضروری مانند تخت و سایر تجهیزات آن نگاه کنید. انتخاب تخت های جک دار به شما این امکان را می دهد که از فضای زیر تخت به عنوان یک کمد استفاده کنید و لوازم خود نظم و ترتیب ببخشید.

تخت جادار

تخت جادار

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از قفسه های باز

برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد استفاده از قفسه های بازی این چنینی می تواند به سادگی به لباس ها و لوازم شما نظم ببخشد ، اما حتما توجه داشته باشید که در چنین فضایی منظم بودن شرط اول شیک بودن دکوراسیون داخلی شماست.

قفسه های باز

قفسه های باز

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از فضای زیر تخت

با کمک سبد های حصیری این چنینی به سادگی به لوازم خود مانند کفش و یا لباس های فصلی نظم و ترتیب ببخشید و ظاهر منحصر به فرد و کاربردی به دکوراسیون اتاق خواب خود بخشید.

سبد حصیری

سبد حصیری

اتاق خواب بدون کمد : خرید یک کمد لباس

شاید این ایده ابتدایی ترین ایده و صد البته کاربردی ترین ایده  برای یک اتاق خواب است. پس اگر فضای کافی برای این منظور را دارید دست به کار شوید و یک کمد برای دکوراسیون اتاق خواب خود تهیه کنید و از داشتنش لذت ببرید.

کمد

کمد

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از رگال

برای دکوراسیون اتاق خواب خود یک رگال شیک تهیه کنید و به البسه خود نظم ببخشید توجه داشته باشید که همان طور که در بندهای قبل توضیح داده شد بهتر است در چنین فضایی رعایت نظم باید در اولویت باشد تا ظاهر دکوراسیون شما برهم ریخته و کسل کننده نباشد.

رگال

رگال

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از پرده

اتاق خوابتان بدون کمد است نگران نباشید خودتان کمد بسازید. کافی است بخشی از دکوراسیون اتاق خوابتان را رگال رار دهید و با کمد یک پرده ی سقفی بلند آن را پنهان کنید و یک کمد لباس منحصر به فرد داشته باشید.پرده های بلند باعث بلند تر دیده شدن سقف و بزرگ تر جلوه کردن فضای شما می شود.

رگال

رگال

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از شلف ها

در دکوراسیون اتاق خواب خود می تواند در کنار استفاده از یک رگال یک شلف در نظر بگیرید و به سایر لوازم و البسه ی خود نظم و ترتیب ببخشید.

شلف

شلف

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از نردبان برای کفش ها

اگر شما هم مثل من عاشق کفش هستید ، برای طبقه بندی و نظم دهی به کفش های خود از یک استند نردبانی استفاده کنید و ظاهر مرتب و منظم و چهره ی خاصی به دکوراسیون خود ببخشید.

نردبان

نردبان

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از گوشه دیوار

شما هم می توانید از فضا هایی مانند گوشه دیوار ها برای اتاق خواب خود کمد بسازید. حتی می توانید برای این فضا درب قرار دهید و به سادگی یک کمد لباس برای خودتان بسازید.

گوشه ی دیوار

گوشه ی دیوار

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از جا کفشی

اگر شما کفش زیاد دارید و اتاق خواب تان بدون کمد است بهترین ایده برای شما انتخاب یک جاکفشی است. با کمک این جا کفشی به سادگی به فضای اتاق خود نظم می بخشید و ظاهر اتاق خواب خود را منحصر به فرد تر خواهید کرد.

جا کفشی

جا کفشی

اتاق خواب بدون کمد : استفاده از گیره ها

یک ایده ی بامزه و هوشمندانه در طراحی اتاق خواب بدون کمد استفاده از گیره های لباس است با کمک یک طناب و چند گیره می توانید به لباس های سبک خود مانند شال و روسری ها و یا لباس های ورزشی تان نظم ببخشید.

استفاده از گیره ها

استفاده از گیره ها

منبع :

چیدانه

۲ نظر

  1. مشکل کمبود فضا همیشه تو اتاق من بوده و کودم هم همیشه کم میاوردم.با پیاده سازی چندتا از این ایده ها کلی فضا برام ایجاد شده و دیگه هم نیازی به هزینه برای خرید کمد لباس یا تعبیه اون در دیوار ندارم.

  2. حتما باید این مطلب و به دخترام نشون بدم تا یاد بگیرن یکم به اتاقشون سر و ساموون بدن.

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.